Podczas termoizolacji i hydroizolacji budynków, w tym ocieplania pianką, cena jest zazwyczaj wypadkową wartości użytych materiałów oraz jakości usług. Solidnie wykonana usługa ma określoną wartość, natomiast ważne, aby wartość ta była współmierna do korzyści, jakie przyniesie samo wprowadzenie zmian w ramach danej realizacji. Proponując współpracę naszym Klientom dbamy o to, aby każda taka propozycja była atrakcyjna pod względem finansowym.

Z ocieplaniem pianką cena termomodernizacji będzie niższa

Świadomość zasad dotyczących profesjonalnego docieplania budynków oraz hydroizolacji sprawia, że wybieramy takie rozstrzygnięcia, które pozwalają uznać nasze usługi za dobrą inwestycję. Dbamy o to, aby związana z ocieplaniem pianką cena była zawsze rozsądna, a jest to możliwe ponieważ:

 • korzystamy z agregatów natryskowych wiodących marek, dlatego jedna aplikacja pianki PUR wystarczy w przypadku termo- i hydroizolacji, nie ma potrzeby wykonywania poprawek;
 • wybieramy piankę poliuretanową od sprawdzonych producentów; długotrwała współpraca z nimi przekłada się na możliwość zakupu solidnych preparatów w korzystnych cenach, a dzięki temu również nasze ceny są atrakcyjne;
 • nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam pracować szybko i skutecznie; sama metoda natryskowa to znaczna oszczędność czasu, przy czym umiejętne nakładanie pianki PUR oznacza wydajność rzędu 300 m2 powierzchni w ciągu jednego dnia,
 • system hydroizolacji i termoizolacji metodą natryskową sprawdza się w ramach jednorazowej współpracy jako metoda wszechstronna, zatem gdy zlecisz jednoczesne ocieplenie fundamentów, dachu i elewacji, możesz liczyć na korzystniejsze warunki niż w przypadku każdorazowego zlecania osobnych prac.

Szukając firm, które oferują docieplenia oraz izolacje przeciwwilgociowe nie sugeruj się więc wyłącznie ceną. Przed nawiązaniem współpracy z usługodawcą, którego nie znasz, zawsze warto zapytać o doświadczenie, kompetencje, znajomość specyfiki metody natryskowej.

Od niewielkich obiektów po wielokondygnacyjne budynki

Najprostsze do ocieplania powierzchnie to te całkowicie gładkie, proste, niezawierające żadnych przejść i łączników, natomiast w przypadku pianki PUR docieplanie nawet najbardziej różnorodnych kształtów ścian niewiele się różni od docieplania ścian tradycyjnych. Obiekty:

 • wielkogabarytowe,
 • o skomplikowanej konstrukcji,
 • z zaokrąglonymi ścianami zewnętrznymi lub wewnętrznymi
 • z wielospadowymi dachami,
 • z dachami o kształcie falistym i innych,

z powodzeniem docieplamy pianką, ponieważ przyjmuje ona kształt ocieplanej powierzchni, jest całkowicie termoplastyczna.

Inaczej niż w przypadku różnych dociepleń w postaci gotowych płyt, nie ma tutaj konieczności:

 • formowania,
 • przycinania,
 • zabezpieczania spoin,
 • ponownego uszczelniania mostków termicznych.

Ocieplanie pianką w cenie rozsądnej, konkurencyjnej, jest zatem możliwe niezależnie od rodzaju budynku i jego wielkości. Każda realizacja wymaga jedynie odpowiednich przygotowań i analiz.

Zamów ocieplanie pianką, cenę ustalimy indywidualnie

Właściwości pianki poliuretanowej sprawiają, że wystarczy doba, aby po zakończeniu hydroizolacji fundamentów, czy ociepleniu poddasza wykonywać kolejne działania na tej samej powierzchni. W kontekście ocieplania pianką ceny zawsze będą zależne od wielkości danego budynku i specyfiki powierzonych nam zadań. Twój dom w Białymstoku lub innym mieście również możemy docieplić oraz wykonać fachową hydroizolację w rozsądnej cenie.