Ocieplenie poddasza Białystok - Symeria

Ocieplenie poddasza

Oferujemy ocieplenie:

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz!
ZadzwońNapisz

Efektywne ocieplanie poddasza

Dach jest najczęściej izolowaną częścią domu, co ma duże znaczenie przy utrzymaniu ciepła i pozwala na komfortowe użytkowanie pomieszczeń.

Do ocieplenia poddaszy najczęściej stosuje się pianę otwarto-komórkową, która jest materiałem oddychającym dzięki czemu jest bezpieczna dla konstrukcji drewnianych. 

Piankę rozprowadza się za pomocą natrysku, a jej elastyczność gwarantuje dokładne  uzupełnienie każdej szczeliny. Piana bardzo dobrze przylega do powierzchni i bez zarzutu trzyma się zarówno elementów drewnianych jak i materiałów paroizolacyjnych.

wykonawca docieplania poddasza Białystok

Poddasze uszczelnione pianą PUR jest środowiskiem niekorzystnym gryzoniom. Warstwa piany zapobiega również powstawaniu grzybni i pleśni w pomieszczeniach użytkowych budynku.Termoizolacja dachu pianą pozwala oszczędzić czas, gdyż w ciągu dnia można wykonać nawet do 200m2 natrysku.

Współczynnik przewodzenia ciepła λ w pianach otwarto-komórkowych zaczyna się już od 0,033 W/mK, możliwe jest więc zastosowanie mniejszej grubości, co jest istotne w przypadku niskich poddaszy. Piana jest materiałem dosyć lekkim, a jej waga to 9-15 kg/m3. Nie obciąża konstrukcji domu i bardzo często stosowana jest zarówno w nowych jak i kilkudziesięcioletnich budynkach. Ocieplanie pianką PUR pozwala uzyskać jednolitą warstwę izolacyjną, likwiduje mostki termiczne i zapewnia bardzo dobrą szczelność powierzchni.

Wysoka jakość składników użytych w produkcji gwarantuje, że piana nie starzeje się przez 25 lat zachowując pełną wartość produktu. Warunkiem długowieczności jest wykonanie natrysku w okolicznościach ściśle określonych w instrukcji producenta

W trosce o środowisko naturalne nie stosujemy systemów zawierających substancje, szkodliwe dla warstwy ozonowej.

Copyright © Symeria 2021 Polityka Prywatności