Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.
spes poligrafia

OCIEPLANIE
PODDASZA

Jednym z najbardziej kluczowych momentów podczas modernizacji lub budowy domu jest izolacja (ocieplenie) poddasza.Wadliwie wykonana może doprowadzać do strat energetycznych w budynku nawet do 30 procent. Dlatego inwestorzy powinni decydować się na inwestycję w wykonanie izolacji za pomocą pianki poliuretanowej.

Więcej ...

fundament

OCIEPLANIE I HYDROIZOLACJA
FUNDAMENTÓW

Warto zadbać o to, aby izolacja fundamentów była wykonana w sposób precyzyjny i w pełni profesjonalny. Dzięki odpowiedniej technice i dobrej jakości materiałom możliwe jest zabezpieczenie budynku przed wodą, wilgocią oraz uciekaniem ciepła na zewnątrz.

Więcej ...

strop

OCIEPLANIE
STROPU

Bez wątpienia profesjonalna izolacja stropu powinna być wykonana w sposób precyzyjny. Doskonale sprawdza się do tego pianka poliuretanowa, która może być wykorzystywana zarówno od dołu, jak i od góry. Jej niezaprzeczalnym atutem jest twardość i wytrzymałość - cechy pozwalające na wzmocnienie i usztywnienie konstrukcji stropu.

Więcej ...

kurnik

OCIEPLANIE KURNIKÓW,
OBÓR I CHLEWNI

Ocieplenie pianką zamknięto-komórkową budynków inwentarskich oznacza bardzo szybką realizację, optymalizację kosztów i możliwość adaptacji starych obiektów bez konieczności ponoszenia kosztów budowy nowych budynków.

Więcej ...

strony_www

OCIEPLANIE
ELEWACJI

Ocieplenie elewacji pianką poliuretanową – skuteczne ocieplenie już przy 5 cm natrysku pianki na izolowaną powierzchnię! 5 cm pianki zastępuje 10 cm styropianu i zapewnia bezszwowe pokrycie oraz jest odporne na przenikanie wilgoci. Tak ocieplony budynek jest szczelny i ogranicza straty energetyczne do minimum.

Więcej ...