Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

OCIEPLANIE STROPU

strop przekrojBez wątpienia profesjonalna izolacja stropu powinna być wykonana w sposób precyzyjny z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Doskonale sprawdza się do tego pianka poliuretanowa PUR, która może być wykorzystywana zarówno od dołu, jak i od góry. Jej niezaprzeczalnym atutem jest jej twardość i wytrzymałość, a więc cechy pozwalające na wzmocnienie i usztywnienie konstrukcji stropu. Izolacja natryskowa pianką zapewni komfort użytkowania na długie lata.


To doskonałe rozwiązanie w przypadku wykonywania stropów betonowych. Poliuretan zapewni odpowiednią ochronę przed wilgocią, wiatrem i chłodem. Świetnie przylega do powierzchni i wypełnia nawet trudnodostępne szczeliny pomiędzy krokwiami a dachem. Cała konstrukcja zyskuje dużą trwałość, dzięki czemu można po niej swobodnie chodzić, bez ryzyka spowodowania uszkodzeń. Ogromnym atutem wykorzystania tej technologii jest szybkość aplikacji, a także niemal natychmiastowa gotowość do dalszej eksploatacji, nawet w obliczu niesprzyjających i zmiennych warunków atmosferycznych.

Jesteś zainteresowany ociepleniem stropu pianką PUR?Marcin Marek Sawicki

Umów się na bezpłatną wycenę

Wycena i doradztwo jest całkowicie bezpłatne i odbywa się każdorazowo na życzenie klienta.